היום תפקידו של יועץ משכנתא נפוץ יותר מבעבר מהסיבה המוכחת שהוא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים מהמשכנתא שתיקחו ישירות מהבנק.
משכנתא זוהי ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו במהלך חייכם ועל הלוואות משלמים ריביות, על אחת כמה וכמה על הלוואה כל כך גדולה שמורכבת ממסלולים שונים עם שמות מוזרים כמו משתנה צמודה, פריים וקבועה לא צמודה שמבלבלים אתכם ואין לכם מושג מה יותר טוב ומתאים עבורכם ומה פחות.
איך תדעו מה מתאים לכם כרגע? בעוד 10 שנים? בעוד 20 שנה?
איך תדעו איזה מסלולים לקחת ולכמה שנים? 

איך תדעו אם קיבלתם ריביות טובות? 
איך תדעו כמה תשלמו רק עבור ריביות לאורך כל התקופה? 
איך תדעו אם יהיה לכם קנס פירעון מוקדם אם תרצו למכור את הדירה בעוד 5, 10 או 15 שנים?
כאשר ניגשים לבנק ללא ידע מוקדם אתם בעצם נתונים לחסדיו של יועץ המשכנתא בבנק שירכיב לכם את המשכנתא בחצי שעה שאתם יושבים אצלו. קחו בחשבון דבר נוסף, היועץ של הבנק מקבל משכורת מהבנק, יש לו יעדים והוא צריך למכור כמה שיותר משכנתאות במקסימום רווח לבנק.
אז כשאתם רגע לפני לקיחת ההלוואה הגדולה ביותר בחייכם לא תיקחו לצדכם יועץ שישמור על האינטרסים שלכם מול הבנקים?


מחוייבות 
יועץ משכנתא פרטי מחויב אך ורק לכם שתקבלו את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר! יועץ משכנתא של הבנק תפקידו למכור לכם משכנתא בתנאים שייטיבו עם הבנק כך שהבנק ירוויח כמה שיותר מהעסקה.  יועץ טוב יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים במשכנתא שנלקחה מהבנק ללא יעוץ מקצועי.

זמינות
לקיחת משכנתא זהו תהליך שאורך בדר"כ בין חודש לחודשיים, במסגרתו תקבלו הסבר מקיף ומפורט והיועץ זמין עבורכם לכל שאלה שתצוץ בדרך. היועץ בבנק רואה עשרות לקוחות ביום ויש לו זמן קצוב עבור כל לקוח ולקוח וזה לא מספיק זמן או רציני מספיק כדי לסגור את העסקה הגדולה ביותר בחייכם.

תמהיל וריביות

ליועץ בבנק יש אינטרס אחד והוא למקסם את רווחי הבנק ולכן בדרך כלל הוא יבנה לכם תמהיל משכנתא סטנדרטי המחלק את סך כל ההלוואה ל-3 מסלולים וימשוך את ההלוואה למקסימום שנים (30 שנה) ורק לאחר מכן יתמקח אתכם על הריביות. למה? כי עיקר החיסכון מצוי בתמהיל! אז אחרי שהיועץ בבנק סגר לכם את התמהיל היקר אין לו בעיה להוריד לכם קצת בריביות שתצאו בתחושה טובה שעשיתם מו"מ עיקש והצלחתם להוריד את הריבית. 
יועץ פרטי יודע למקסם את התמהיל הן מבחינת חיסכון והן בהתאמה לאורח החיים שלכם, הוא מכיר את החוקים, את הרגולציה ויודע איך להשתמש בהם לטובת הלקוח על מנת לבנות את התמהיל המותאם לכם ויבצע מכרז ריביות מול מספר בנקים עד שיקבל את ההצעה הטובה ביותר לתמהיל שבנה לכם.

שמירה על קשר
תמיד תוכלו לשמור על קשר טוב עם היועץ ולבקש אחת לתקופה שיבדוק עבורכם את המשכנתא.
לאחר מספר שנים התא המשפחתי משתנה, ההוצאות גדלות או פוחתות וניתן להאריך או לקצר את התקופה. 

אצלנו תמיד תוכלו לבקש בדיקה בחינם לגמרי!
בוודאי!

מלבד שאר השירותים שתקבלו עם המון המון ערך, יועץ משכנתא יכול לחסוך לכם המון כסף ע"י בניית תמהיל מדויק שמותאם לצרכים שלכם. 
ההבדל בין התמהיל שאנו נרכיב עבורכם לעומת התמהיל שהבנק ירכיב, בא לידי ביטוי בעשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים חיסכון במשכנתא!

*כמובן שזה תלוי בסכום המשכנתא