אודות image
היי שמי גלעד ברדה בן 41, יועץ משכנתא בעל תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, נשוי + 3
מתגורר בראשון לציון.
בעל ניסיון עשיר בניהול ושירות לקוחות מתפקידיי הקודמים כשכיר בחברות המובילות במשק
האני מאמין שלי הוא שכפי שאני ארצה לקבל שירות מבעל מקצוע, כך אני גם נותן אותו! שירות מקיף מא' ועד ת'! להשיג ללקוחות שלי את התוצאה הרצויה להם, לחסוך להם כמה שיותר כסף, זמן וימי חופש מהעבודה.
סייעתי לעשרות לקוחות במשכנתא הראשונה שלהם והדבר החשוב ביותר שלמדתי הוא שלפני שלוקחים משכנתא חובה להיעזר באיש מקצוע שמבין בתחום!
בואו נודה על האמת… לפני חתימה על חוזה רכישת דירה, רוב האנשים כלל לא בודקים אם הבנק יכול לאשר להם את גובה ההלוואה שהם מבקשים, הם רק מעריכים שכן, הם לא יודעים מהו גובה ההחזר החודשי המקסימלי שהבנק יכול לאשר להם מבחינת גובה ההכנסות שלהם, איך מחשבים הכנסה פנויה, איך בונים תמהיל, אילו מסמכים נדרש להציג לבנק וכו' וכו' וכו'
ומכיוון שכך, כאשר ניגשים לבנק לבד, בלי הכלים והידע הנדרש, חותמים על משכנתא שטובה לבנק ולא טובה לכם! גם אם נראה לכם שהריביות שהשגתם נמוכות, שימו לב על איזה תמהיל משכנתא קיבלתם אותם. בדר"כ מדובר בתמהיל שלישים בו סכום המשכנתא מחולק לשלושה מסלולים וההחזר החודשי ההתחלתי בו נמוך כפי שרציתם. אבל… במשך השנים הוא יגדל ויגדל מכיוון שככל שההחזר החודשי נמוך יותר, התקופה של המשכנתא ארוכה יותר ולכן התשלום על הריביות והמדדים שתשלמו גדול יותר.
עד שלא רואים בעיניים את ההבדל לא מבינים עד כמה חשוב להרכיב את המשכנתא בצורה נכונה, בצורה שתחסוך לכם המון כסף בתשלומי ריביות ומדדים מיותרים, שתתאים לתוכניות העתידיות שלכם לגבי הנכס שאתם רוכשים, שהבנקים ילחמו עליכם ויתנו את הריביות הנמוכות ביותר שמגיעות לכם.
בליווי שלי אתם תהיו מעודכנים בכל שלב ושלב ואתם תראו בעיניים כמה כסף חסכתם וכמה הייתם צריכים מישהו איתכם שיהיה שם להסביר ולענות על כל השאלות שלכם
אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולקבל חוות דעת עניינית לגבי העסקה שלפניכם
בברכה,
גלעד ברדה, מפתח לבית יעוץ משכנתאות

נייד: 0505772003

זמין עבורכם גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/mafteahlabait

עשו לנו לייק ותהיו מעודכנים בכל מה שחדש בעולם המשכנתאות

מפתח לבית יעוץ משכנתאות - איתכם כל הדרך אל המשכנתא!